Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я мав дуже змістовну зустріч з міністром оборони Норвегії Торе Оншуусом Сандвіком і подякував йому за всі зусилля Міністерства оборони Норвегії з підтримки України. У 2025 році Норвегія виділила 7 мільярдів доларів на військово-технічну допомогу Україні і планує зробити те саме у 2026 році. Важливо, що переважна більшість цих ресурсів спрямовується на зміцнення оборонної промисловості України та міжнародні ініціативи, спрямовані на забезпечення України необхідними засобами і обладнанням. Тільки минулого тижня уряд Норвегії зобов'язався надати 200 мільйонів доларів на ініціативу PURL. Ми обговорили найближчі та довгострокові пріоритети і потреби України. Ми також домовилися про конкретні наступні кроки для подальшого розвитку оборонного співробітництва між Україною та Норвегією на взаємовигідній основі. Наше двостороннє промислове співробітництво стає все більш важливим, оскільки Росія продовжує свою жорстоку війну і безжальні атаки проти України. Безпека України та решти Європи є неподільною, і наша країна є її важливим учасником. За допомогою таких друзів, як Норвегія, ми залишаємося непохитними і продовжуємо нашу роботу задля досягнення всеосяжного, справедливого і тривалого миру для України".