Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Змістовна зустріч з моїм норвезьким другом Еспеном Бартом Ейде на Всесвітньому економічному форумі. Ми домовилися про розширення двостороннього співробітництва в оборонній промисловості та інвестицій в Україну. Я ціную непохитну відданість Норвегії зміцненню України та спільній роботі задля досягнення миру завдяки силі".