Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "У межах візиту Президента Володимира Зеленського до Норвегії я зустрівся зі справжнім другом України, моїм норвезьким колегою Еспеном Бартом Ейде.
Ми погодилися, що сьогоднішній візит є важливим кроком до розвитку стратегічного партнерства між нашими країнами.
Я висловив щиру вдячність за непохитну підтримку Норвегії, особливо впродовж зимового періоду, нашу тісну співпрацю в енергетичній сфері, а також міцне партнерство у сфері оборони та безпеки.
Ми обговорили подальшу оборонну підтримку та безпекову співпрацю, спільне оборонне виробництво, а також розвиток ініціативи PURL.
Окремо зупинилися на шляхах подальшого поглиблення взаємовигідного партнерства. Норвегія залишається надійним партнером, і ми налаштовані розширювати співпрацю в ключових сферах."