• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Андрій Сибіга провів зустріч з міністром закордонних справ Норвегії Еспеном Бартом Ейде
Опубліковано 15 квітня 2026 року о 08:17

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "У межах візиту Президента Володимира Зеленського до Норвегії я зустрівся зі справжнім другом України, моїм норвезьким колегою Еспеном Бартом Ейде.

Ми погодилися, що сьогоднішній візит є важливим кроком до розвитку стратегічного партнерства між нашими країнами.

Я висловив щиру вдячність за непохитну підтримку Норвегії, особливо впродовж зимового періоду, нашу тісну співпрацю в енергетичній сфері, а також міцне партнерство у сфері оборони та безпеки.

Ми обговорили подальшу оборонну підтримку та безпекову співпрацю, спільне оборонне виробництво, а також розвиток ініціативи PURL. 

Окремо зупинилися на шляхах подальшого поглиблення взаємовигідного партнерства. Норвегія залишається надійним партнером, і ми налаштовані розширювати співпрацю в ключових сферах."

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux