Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Мені було приємно зустрітися з Д. Н. Дунґєлем на «Райсинському діалозі 2025». Перша в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан.
Я передав найкращі побажання Президента Володимира Зеленського Його Величності Королю Бутану, підкресливши нашу зацікавленість у розширенні двосторонньої співпраці.
Ми обговорили потенційні сфери для взаємовигідного партнерства, зокрема у сфері енергетики та інфраструктури.
Я також подякував Бутану за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, у тому числі в ООН".