Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Завжди приємно зустрітися з Річардом Муром, з яким ми знайомі відтоді, як були послами в Туреччині. Сьогодні у нас відбувся важливий обмін думками про спільні пріоритети та поточні міжнародні виклики".