Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Провів змістовну розмову з моїм бельгійським колегою Максимом Прево на полях Міністерської зустрічі Ради Європи.
Передусім подякував Максиму за його чітку заяву солідарності після останньої масованої атаки Росії проти України та за тверду підтримку українського народу.
Поінформував колегу про ситуацію на полі бою, поточні мирні зусилля та нагальні військові потреби України.
Ми зосередилися на практичній реалізації домовленостей, досягнутих на найвищому політичному рівні між нашими країнами, зокрема щодо подальшого зміцнення двосторонньої співпраці у ключових сферах.
Подякував Бельгії за її потужну військову, політичну та гуманітарну підтримку України. Ми скоординували наші подальші кроки та домовилися залишатися у тісному контакті".