Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Провів зустріч з віцепрем'єр-міністром, міністром закордонних справ та міжнародного співробітництва Камбоджі Сок Ченда Софеа. Подякував Камбоджі за принципову підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, а також допомогу у розмінуванні. Обговорили з колегою питання розширення двосторонньої співпраці".