Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "У Сантьяго я мав коротку зустріч з бразильським міністром Мауро Вієйрою.
Ми обмінялися думками щодо останніх міжнародних подій, включаючи ескалацію на Близькому Сході.
Я поінформував свого бразильського колегу про ситуацію в Україні та наші зусилля з просування дипломатичної роботи, спрямованої на припинення війни. Я підкреслив, що Бразилія може відігравати важливу роль у сприянні мирним зусиллям.
Ми також обговорили шляхи розвитку наших двосторонніх відносин та зацікавленість України у зміцненні зв'язків з країнами Латинської Америки.
Я запросив свого бразильського колегу відвідати Україну з візитом".