Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: «Сьогодні я мав приємність зустрітися з представниками чеської НУО Post Bellum, щоб подякувати їм за принципову солідарність з Україною та життєво важливу підтримку в умовах, коли Росія продовжує атаки на нашу енергетичну інфраструктуру. У співпраці з Посольством України в Чеській Республіці вони розпочали додатковий збір коштів, щоб допомогти Україні зберегти тепло. За останні два тижні організація доставила і планує доставити 354 генератори різної потужності. Спільно з Post Bellum у київській лікарні встановлюється генератор потужністю 500 кВт — подарунок від першої леді Чехії Еви Павлової. Я глибоко вдячний усім нашим чеським партнерам і чеському народу за їхню людяність, незмінну підтримку та дуже важливу допомогу».