Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Було приємно зустрітися з віцепрем'єр-міністром, міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським одразу після мого прибуття до Варшави.
Я поінформував Радека про ситуацію на полі бою. Україна утримує позиції, закриває повітряний простір і вживає асиметричних заходів, щоб повернути війну на територію Росії.
Ми маємо перевагу як на полі бою, так і в дипломатичній сфері.
Ми говорили про мирні зусилля, роль Європи в цьому процесі, а також про тиск на агресора.
Я наголосив, що Україна сподівається незабаром відкрити всі переговорні кластери з ЄС і розраховує на підтримку нашого близького союзника – Польщі.
Ми також відзначили успішне проведення нещодавнього польсько-українського конгресу істориків та обговорили підготовку до майбутньої Конференції з відновлення України в Польщі.
Я подякував Польщі за її незмінну підтримку України від самого початку російської агресії".