• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Дмитро Кулеба провів онлайн-брифінг для глав зовнішньополітичних відомств країн «Нордично-балтійської вісімки»
Опубліковано 07 червня 2024 року о 19:45

7 червня Дмитро Кулеба провів онлайн брифінг для своїх колег із країн Нордично-балтійської вісімки:  Данії,  Естонії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Фінляндії та Швеції.

Міністр позитивно відзначив високий рівень співпраці з країнами регіону у сфері безпеки та оборони, окреслив потенційні нові напрями взаємодії.

Глави МЗС країн Нордично-балтійської вісімки запевнили в готовності продовжити рішуче підтримувати Україну задля перемоги над російським агресором.

Дмитро Кулеба висловив вдячність колегам за підтвердження участі лідерів їхніх держав у Глобальному саміті миру 15-16 червня у Швейцарії, а також проактивні зусилля із забезпечення якнайширшої географії його учасників.

Міністри також торкнулися пріоритетних для України питань на європейському та євроатлантичному напрямках. Зокрема сторони обговорили необхідність ухвалення переговорної рамки для початку переговорів про вступ України до ЄС. 

Дипломати скоординували кроки для досягнення максимальних результатів на напрямах початку вступних переговорів і успішного проведення Саміту Миру.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux