Дмитро Кулеба: “Зустрівся сьогодні у Києві з Генеральною секретаркою Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич. Я відзначив її лідерство та важливі рішення, які вона, ПАРЄ та країни-члени прийняли в рамках Ради Європи у відповідь на вторгнення Росії в Україну. Під час зустрічі ми зосередилися на тому, як притягнути Росію до відповідальності за її злочини”.