Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба: "Сьогодні в Києві я провів змістовні переговори з помічником держсекретаря США Джеймсом О'Браєном. Ми обговорили подальші кроки, які наблизять Україну до членства в НАТО. Ми також говорили щодо продовження надання Україні систем протиповітряної оборони, розширення програми F-16 та надання Україні можливості використовувати засоби дальнього радіусу дії проти військових цілей в Росії. Я підтвердив вдячність України Сполученим Штатам за їхнє лідерство, потужну оборону та пряму бюджетну допомогу".