• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Еміне Джапарова: Україна вдячна США за безпрецедентну допомогу та готовність її розширювати
Опубліковано 21 вересня 2022 року о 16:27

21 вересня перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова провела зустріч з пані послом США в Україні Бріджит Брінк.


Еміне Джапарова висловила вдячність Сполученим Штатам за безпрецедентну військову та фінансову допомогу Україні, лідерство в консолідації міжнародної спільноти на підтримку нашої держави в протистоянні російській збройній агресії.


У фокусі уваги під час зустрічі були нагальні питання запобігання проведенню фейкових референдумів, притягнення російського керівництва до міжнародно-правової відповідальності за скоєні в Україні воєнні злочини, шляхи звільнення з полону наших співвітчизників, посилення санкційної політики.


Американський дипломат відзначила високу ефективність Збройних Сил України у використанні наданої партнерами військової допомоги, їх майстерність у деокупації українських територій від загарбників.


Окремо співрозмовниці обмінялися думками стосовно імплементації рекомендацій щодо безпекових гарантій для України, представлених минулого тижня Міжнародною робочою групою під керівництвом глави Офісу Президента України Андрія Єрмака та 12-го Генерального секретаря НАТО Андерса Фога Расмуссена. «Без гарантій безпеки для України неможливо говорити про довгострокову безпеку Європи та світу», - підкреслила Еміне Джапарова.


Бріджит Брінк підтвердила беззастережну і послідовну підтримку народу України у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності своєї держави у міжнародно визнаних кордонах, готовність Сполучених Штатів конкретними діями і надалі посилювати обороноспроможність України.


Еміне Джапарова відзначила особливо важливу роль законодавчих зусиль та ініціатив Конгресу США, спрямованих на розширення підтримки України. У цьому контексті співрозмовниці також обговорили питання інституційного зміцнення Міжнародної Кримської платформи та підготовки першого Парламентського Саміту ініціативи, що відбудеться 25 жовтня 2022 року у м. Загреб. Крім того, перша заступниця міністра поінформувала Бріджит Брінк про підготовку Чорноморської безпекової конференції, проведення якої заплановано до кінця 2022 року.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux