23 травня заступниця міністра закордонних справ Ірина Боровець провела зустріч з представниками латиноамериканських медіа. Учасники зустрічі обговорювали питання підготовки до Глобального cаміту миру та важливість участі лідерів країн латиноамериканського регіону.
“Участь країн Латинської Америки має вирішальне значення для демонстрації єдності міжнародної спільноти, відданості всіх націй принципам, закріпленим у Статуті ООН і нашої спільної готовності досягти всеосяжного, справедливого та тривалого миру для України, та забезпечити безпеку для світу”, - наголосила Ірина Боровець.
Заступниця міністра відзначила, що поточний рік стане визначальним у відносинах України з країнами Латинської Америки та Карибського басейну.
Ірина Боровець підкреслила, що поглиблення співпраці та налагодження тісних зв'язків з країнами регіону є результатом постійної роботи української сторони на цьому напрямку, зокрема важливими є візити українських делегацій найвищого рівня до країн Латинської Америки.
Довідково:
У зустрічі взяли участь представники авторитетних медіа Аргентини, Бразилії та Колумбії - «Clarin», «La Nacion», «Agência Pública» та «Caracol TV».