10 жовтня заступниця міністра, голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Мар’яна Беца провела онлайн-зустріч з постійним секретарем Міністерства закордонних справ Республіки Сінгапур з питань розвитку Люком Го.
Співрозмовники обговорили шляхи розвитку співробітництва двох країн на майданчиках міжнародних організацій, зокрема ООН та ЮНЕСКО, у контексті актуальних питань, що перебувають на порядку денному згаданих багатосторонніх форумів.
Мар’яна Беца та Люк Го підтвердили обопільну налаштованість і надалі розвивати взаємовигідне співробітництво між Україною та Сінгапуром у рамках міжнародних організацій.