Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба: «Я мав честь зустрітися з Його Величністю Королем та Її Королівською Високістю Кронпринцесою Швеції. Я висловив вдячність за їхню підтримку та солідарність з Україною та нашим народом у ці важкі часи».