Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Мав змістовну зустріч з Жаном-Ноелем Барро у Брюсселі. Подякував Франції за рішучу підтримку та лідерство.
Ми погодилися, що оскільки Росія відкидає припинення вогню - перший крок до миру - вона повинна зіткнутися з жорстким тиском, сильними рішеннями, щоб завдати удару по російській економіці.
Я підкреслив, що наступний місяць має бути місяцем тиску на агресора.
Ми також скоординували ініціативи в рамках міжнародних організацій і домовилися про посилення наших дипломатичних зусиль для просування миру.
Окремо наголосив на нагальній потребі додатково посилити спроможність України у сфері протиповітряної оборони. Домовилися працювати над цим разом.
Я дякую Франції за усвідомлення того, що настав час для стратегічного посилення Європи."