Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я привітав Генерального секретаря ОБСЄ Ферідуна Сінірліоглу в Києві, щоб обговорити подальші спільні зусилля з розширення нашої співпраці. Я наголосив на важливості справедливого, тривалого та всеосяжного миру в Україні для стабільної європейської та трансатлантичної безпеки".