Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "У нас була змістовна зустріч з Субраманьямом Джайшанкаром і детальна розмова про шлях до миру. Я високо оцінив зусилля Субраманьяма Джайшанкара з організації 10-го «Райсинського діалогу», який є чудовою платформою для глобального діалогу. На початку нашої зустрічі ми офіційно відкрили Генеральне консульство України в Мумбаї. Навіть у воєнний час ми розширюємо нашу дипломатичну присутність в Індії. Це демонструє нашу готовність до збільшення двосторонньої торгівлі, співпраці та діалогу. Технологічний прогрес Індії вражає. Враховуючи українські інновації та ноу-хау, пов'язані з війною, технологічна співпраця між нашими країнами має великий потенціал".