Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Поспілкувався з польським колегою Радославом Сікорським аби синхронізувати подальші зусилля після вчорашніх дипломатичних переговорів у Парижі, спрямованих на наближення справедливого і тривалого миру.
Ми також зосередилися на зміцненні безпеки України як невід'ємної частини європейської та трансатлантичної безпеки.
Я вдячний Польщі за непохитну підтримку України та нашого народу"