• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Олександр Міщенко провів зустріч з делегацією Комітету з питань безпеки Палати депутатів парламенту Чехії
Опубліковано 13 травня 2025 року о 20:57

13 травня заступник міністра закордонних справ України Олександр Міщенко зустрівся з делегацією Комітету з питань безпеки Палати депутатів парламенту Чехії на чолі з Павелом Жачеком, який також є головою міжпарламентської групи дружби між Україною та Чеською Республікою. Участь у зустрічі також взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Пех.

Сторони відзначили високий рівень політичного діалогу між Україною й Чехією та наголосили, що наші держави налаштовані надалі посилювати стратегічне партнерство, засноване на взаємній повазі, довірі та спільному історичному минулому, зокрема боротьбі українського та чеського народів за свободу від утиску тоталітарних режимів.

Олександр Міщенко подякував чеським партнерам за незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України на тлі російської збройної агресії. У цьому контексті приділено увагу зусиллям нашої держави та її міжнародних партнерів, спрямованим на досягнення всеохоплюючого, справедливого та стійкого миру. Відзначено важливість посилювати єдність країн-партнерів України для протистояння існуючим та майбутнім безпековим загрозам в регіоні.

Заступник міністра наголосив на внеску Чеської Республіки у діяльність Коаліції держав зі створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України.

Сторони приділили окрему увагу питанням співпраці у військово-технічній сфері та посиленню оборонних спроможностей нашої держави. Співрозмовники також наголосили на важливості боротьби з російською дезінформацією та пропагандою, яка залишається інструментом гібридної війни Росії проти України та європейських демократій.

Сторони обмінялися думками щодо шляхів розширення двостороннього міжпарламентського діалогу та співробітництва, зокрема за рахунок обміну візитами міжпарламентських груп дружби України та Чехії.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux