• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Олександр Міщенко провів зустріч з державним секретарем МЗС Німеччини Томасом Баґґером
Опубліковано 28 листопада 2024 року о 17:35

28 листопада заступник міністра закордонних справ України Олександр Міщенко провів зустріч з державним секретарем Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Томасом Баґґером.

Олександр Міщенко подякував німецькій стороні за надану всебічну допомогу Україні, зокрема військову та фінансову, а також високо відзначив лідерство Німеччини в Європі з підтримки нашої держави. У цьому контексті заступник Міністра сфокусував увагу німецького співрозмовника на критичних потребах нашої країни в озброєнні та військовій техніці для посилення спроможностей українських захисників, у тому числі засобами ППО.

Сторони також обмінялись думками щодо імплементації Формули миру та Плану перемоги. У цьому контексті Олександр Міщенко наголосив на важливості якнайшвидшого надання Україні запрошення до набуття членства НАТО, що стане фундаментальним компонентом для досягнення справедливого та стійкого миру в Україні.

Крім того, у фокусі розмови була участь Німеччини у відновленні пошкодженої внаслідок російських атак енергетичної інфраструктури в Україні та участь ФРН в розвитку української оборонної промисловості.

Зі свого боку, Томас Баґґер запевнив у подальшій непохитній підтримці Німеччиною нашої держави, підкресливши пріоритетність допомоги Україні у боротьбі з агресором для усього політичного керівництва ФРН.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux