• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Сергій Кислиця прийняв посла КНР в Україні Ма Шенкуня
Опубліковано 08 липня 2025 року о 22:45

8 липня перший заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця приняв посла Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкуня.

Дипломати обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного, а також підходи країн у багатосторонніх форматах. У цьому звʼязку заступник міністра висловив очікування, що Пекін займатиме послідовну і збалансовану позицію у питаннях встановлення справедливого і сталого миру в Україні на основі принципів Статуту ООН. 


Сергій Кислиця наголосив на важливості здійснення регулярних  двосторонніх контактів  на всіх рівнях, що дозволить вирішувати проблемні питання та обмінюватися думками щодо пріоритетів та інтересів двох країн у дусі взаємоповаги та взаєморозуміння.
Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux