• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Євген Перебийніс провів зустріч з тимчасовим повіреним у справах Республіки Польща в Україні Пйотром Лукасєвічем
Опубліковано 13 березня 2026 року о 19:42

13 березня заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс провів зустріч з тимчасовим повіреним у справах Республіки Польща в Україні Пйотром Лукасєвічем.

Під час зустрічі сторони скоординували підготовку до Конференції з питань відновлення України (URC 2026), яка відбудеться у червні в м. Гданськ (Республіка Польща).

Співрозмовники наголосили на важливості політичної складової підготовки до Конференції та консолідації міжнародної підтримки для її успішного проведення. Крім цього було відзначено, що Конференція з питань відновлення України є ключовим міжнародним майданчиком для мобілізації політичної, фінансової та інвестиційної підтримки відбудови України, а також для демонстрації прогресу нашої держави на шляху до реформ, економічної стійкості та підготовки до членства в ЄС.

Пйотр Лукасєвіч підтвердив непохитну підтримку України з боку Польщі у її боротьбі проти російської агресії та наголосив на важливості проведення Конференції для відбудови України від наслідків російської війни.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux