20 листопада заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс провів зустріч з делегацією Комітету у справах Європейського Союзу Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина на чолі з головою Комітету Антоном Гофрайтером. До складу делегації також увійшли депутати Бундестагу Ґунтер Кріхбаум (ХДС/ХСС) та Томас Гакер (ВДП).
У ході зустрічі сторони приділили увагу питанню набуття Україною членства в ЄС, підготовки до наступного саміту НАТО у Вашингтоні, посилення військової допомоги з боку Німеччини.
Євген Перебийніс подякував німецькій стороні за всебічну підтримку України, зокрема у політичній, військовій, фінансовій та гуманітарній сферах, а також наголосив на важливості подальшого збільшення допомоги з боку німецьких партнерів у контексті наближення зимового періоду. Заступник міністра окремо поінформував німецьку делегацію про заходи, які вживаються Урядом України на євроінтеграційному треку.
Зі свого боку, німецькі депутати запевнили у непохитній підтримці Німеччиною нашої держави до її перемоги над російським агресором.