17 лютого Заступник Міністра Єгор Божок зустрівся з представниками Сенату США. Сторони обговорили широке коло питань сучасного розвитку українсько-американського діалогу, зокрема у безпековій сфері.
Американській стороні було висловлено вдячність за потужну підтримку України, зокрема за суттєву оборонну допомогу, яка надається Збройним Силам нашої держави.
Представники Сенату США відзначили тверду і незмінну позицію обох партій США щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України. Надано високу оцінку зусиллям з реалізації низки важливих реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією, перезапуску правоохоронної системи, на напрямі реформування вітчизняної оборонної промисловості.