• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Євген Микитенко прийняв Посла Сирійської Арабської Республіки в Україні Мухаммеда Саїда Акіля
Опубліковано 21 вересня 2011 року о 12:59

21 вересня Спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Євген Микитенко прийняв Посла Сирійської Арабської Республіки в Україні Мухаммеда Саїда Акіля.

У ході зустрічі було обговорено розвиток ситуації в Сирії. Є.Микитенко висловив занепокоєння української сторони з приводу надмірного використання сили сирійськими правоохоронними органами під час антиурядових виступів опозиції і закликав до мирного пошуку національного консенсусу.

Водночас, з огляду на ознаки подальшої ескалації напруги в Сирії, Є.Микитенко підкреслив важливість забезпечення сирійським урядом безпеки українських громадян, які проживають у цій країні.

М.Акіль підтвердив готовність Уряду Сирії до співпраці у цьому питанні, наголосивши, що керівництво країни докладає значних зусиль для започаткування широкого суспільного діалогу з маніфестантами з метою проведення демократичних реформ.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux