Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я провів змістовну розмову з міністром закордонних справ Азербайджану Джейхуном Байрамовим.
Я подякував своєму колезі за нещодавній візит і гостинність під час переговорів наших лідерів у Габалі. Ми зосередилися на реалізації домовленостей, досягнутих під час цих переговорів, а також обговорили подальші кроки для розвитку двосторонньої співпраці.
Ми також обмінялися думками щодо регіональної безпекової ситуації та ширших міжнародних процесів.
Україна вдячна Азербайджану за послідовну підтримку нашого суверенітету й територіальної цілісності, а також за гуманітарну допомогу, зокрема в енергетичному секторі.
Ми домовилися підтримувати активний діалог і продовжувати контакти".