Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я провів продуктивну розмову з моїм швейцарським колегою Ігнаціо Кассісом.
Я поінформував його про поточну ситуацію на полі бою, триваючі російські атаки проти українських цивільних людей, а також про подальші дипломатичні та мирні зусилля України, спрямовані на досягнення тривалого миру.
Ми обговорили важливість сьогоднішніх консультацій між нашими міністерствами, що відбулися в Києві, та домовилися продовжувати тісну координацію щодо подальшої співпраці. Також обмінялися думками щодо ширших регіональних і міжнародних процесів.
Я ціную подальшу залученість і підтримку України з боку Швейцарії".