Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я провів змістовні переговори з державним міністром закордонних справ та міжнародного співробітництва Сомалі Алі Мохамедом Омаром.
Ми домовилися розвивати дипломатичні відносини, які встановили минулого року, та поглиблювати двосторонню співпрацю.
Ми також підтвердили взаємну повагу до територіальної цілісності та скоординовану співпрацю в межах міжнародних організацій."