Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "На полях Анталійського дипломатичного форуму провів змістовну зустріч із віцепрезидентом Сальвадору Феліксом Ульоа.
Я наголосив, що Україна відкрита до поглиблення взаємовигідної співпраці із Сальвадором.
Ми обговорили перспективи розвитку політичного діалогу, торгівлі та співпраці в межах міжнародних організацій.
Окремо йшлося про нинішню глобальну нестабільність і шляхи зміцнення багатосторонності.
Я підкреслив важливість Міжнародної коаліції за повернення українських дітей та закликав Сальвадор долучитися до її важливих гуманітарних зусиль.
Я також запросив віцепрезидента Фелікса Ульоа відвідати Україну у зручний для нього час".