Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я був радий поспілкуватися з віцепрезидентом Республіки Ель-Сальвадор Феліксом Ульоа. Я поінформував Фелікса Ульоа про ситуацію в Україні та мирні зусилля. Ми обговорили перспективи розвитку торгівлі, наших двосторонніх відносин і контактів на найвищому рівні."