Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я провів змістовну розмову зі своїм колегою з Болівії, Фернандо Арамайо Карраско, що стало важливим кроком у відновленні діалогу на високому рівні між Україною та Болівією.
Ми обговорили важливість просування тривалого миру для України та розглянули можливості для зміцнення співпраці й економічних зв’язків між нашими країнами.
Вдячний Фернандо Арамайо за нашу конструктивну розмову та спільний інтерес до подальшого розвитку наших двосторонніх відносин."