Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: «Українська делегація провела чудову зустріч з главою кабінету міністрів Японії Йошімаса Хаяші – справжнім другом України.
Ми підтвердили наше видатне партнерство та спільну відданість глобальній стабільності. Ми також обговорили важливу роль Японії у захисті міжнародного права, координації дій з демократичними союзниками та посиленні санкційного тиску на Росію.
Я висловив щиру подяку за принципову позицію Японії та її незмінну солідарність».