Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Радий зустрічі з міністром економіки, торгівлі та промисловості Японії Йоджі Муто. Японія є одним з найважливіших економічних партнерів України в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Надавши Україні допомогу на суму понад 15 мільярдів доларів, Японія є одночасно одним з найбільших донорів, які сприяють зміцненню нашої стійкості та обороноздатності. Разом із віцепрем'єр-міністром Тарасом Качкою та міністром економіки, екології та сільського господарства Олексієм Соболевим ми обговорили шляхи поглиблення нашої співпраці в ключових секторах: підтримка малих і середніх підприємств, цифрова інфраструктура, зелена енергетика та відродження промисловості. Ми глибоко вдячні Японії за її лідерство в організації Конференції з протимінної діяльності в Україні в жовтні цього року, а також за її довгострокове зобов'язання щодо розвитку самостійної та інноваційної України. 27 пакетів санкцій Японії, спрямованих проти секторів, осіб, організацій та тих, хто сприяє ухиленню від санкцій, мають вирішальне значення для позбавлення агресора засобів ведення війни проти України та інших країн".