Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: «У Токіо українська делегація зустрілася з командою Японського агентства міжнародного співробітництва на чолі з віце-президентом Кацурою Міядзакі.
Наше партнерство охоплює культуру і мистецтво, промисловість, освіту, науку, охорону здоров'я, енергетику, інфраструктуру, екологію, сільське господарство та управління державними фінансами.
З моменту повномасштабного вторгнення Росії JICA активно просуває гуманітарні проекти, проекти з відновлення та розбудови потенціалу — від модернізації лікарень і відновлення водо- та електропостачання до просування енергоефективності та навчання українських фахівців в Японії.
Ми окреслили нові напрямки для розширення нашої співпраці та підтримки України.
Вдячні JICA за її незмінну підтримку».