Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "У Чилі я мав честь передати Його Величності Королю Іспанії Філіпу VI найкращі побажання від Президента Володимира Зеленського. Ми вдячні нашим іспанським партнерам за їхню непохитну підтримку. Ми маємо спільну справу: захищати життя, відновлювати мир і зміцнювати Європу."