Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я обговорив із міністеркою закордонних справ Еквадору Габріелою Соммерфельд розвиток і потенціал наших двосторонніх відносин.
Ми обмінялися думками щодо нових можливостей для розширення співпраці та зміцнення зв’язків між нашими країнами.
Україна нещодавно відкрила нове посольство в Кіто. Спираючись на нашу дипломатичну присутність, ми зацікавлені у поглибленні партнерства, збільшенні торгівлі та просуванні діалогу з Еквадором."