Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я мав плідну зустріч із Президенткою Республіки Молдова Маєю Санду в Анталії.
Я поінформував її про ситуацію на полі бою, наголосивши, що Україна утримує позиції. У лютому ми звільнили більше території, ніж Росія окупувала.
Я також розповів їй про наслідки останніх ракетних і безпілотних атак Росії на українські міста та подякував пані Санду за її рішучі слова підтримки та солідарності з Україною.
Ми обговорили підготовку до майбутнього засідання Комітету міністрів Ради Європи в Кишиневі 14–15 травня, де очікуються подальші кроки щодо створення Спеціального трибуналу за злочин агресії проти України.
Ми також розглянули широке коло важливих двосторонніх питань порядку денного".