Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я мав теплу зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм.
Я подякував Його Всесвятості за теплу зустріч з українською делегацією на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським під час нашого нещодавнього візиту до Стамбула.
Я висловив глибоку вдячність за духовну опіку та молитви за Україну та український народ".