21 січня заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного посла Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Фам Хая.
Заступник міністра привітав в’єтнамського дипломата з початком його дипломатичної місії в Україні та висловив сподівання на розвиток і зміцнення двосторонніх відносин.
Сторони обговорили актуальні питання українсько-в’єтнамських відносин, зокрема у контексті необхідності активізації політичного діалогу, взаємодію двох країн у багатосторонніх форматах, а також відзначили позитивну динаміку зростання обсягів двосторонньої торгівлі у 2024 році.