Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Я провів телефонну розмову зі своїм хорватським колегою Горданом Грлич Радманом, щоб підтвердити міцність нашого двостороннього партнерства та співпраці у форматі «Україна — Південно-Східна Європа».
Ми обговорили поточну ситуацію на фронті, нову динаміку мирного процесу та потребу в європейській єдності й силі для підтримки України в цей вирішальний час.
Я вдячний за потужну гуманітарну, військову та політичну підтримку Хорватії."