Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Сьогодні я мав честь вручити державний орден «За заслуги» ІІ ступеня справжньому другові України, моєму хорватському колезі Гордану Грлич Радману.
Ця нагорода від Президента Володимира Зеленського є визнанням непохитної підтримки України моїм колегою та його внеску у зміцнення наших оборонних спроможностей.
Сьогоднішній візит ще раз продемонстрував незмінну солідарність Хорватії з Україною, за що ми щиро вдячні. За підтримки наших друзів і партнерів ми обов’язково переможемо."