Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Провів дуже змістовну й теплу розмову з моїм хорватським колегою та другом Горданом Грлич Радманом.
Я поінформував про наслідки нещодавнього російського удару по критичній інфраструктурі України, а також про надзвичайну ситуацію з електропостачанням, опаленням і водопостачанням. Росія свідомо використовує складні погодні умови у своєму терорі.
Ми обговорили найнагальніші потреби України, передусім необхідність стабілізації енергетичної та гуманітарної ситуації в країні. Подякував Гордану та Хорватії за постійну підтримку.
Також ми домовилися про найближчі дипломатичні контакти — як у двосторонньому форматі, зокрема на найвищому рівні, так і в багатосторонньому, включно з форматом «Україна — Південно-Східна Європа»."