• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Français
  • Español
  • Português
  • العربية
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з міністром закордонних та європейських справ Хорватії Горданом Грлич Радманом
Опубліковано 21 січня 2026 року о 14:07

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Провів дуже змістовну й теплу розмову з моїм хорватським колегою та другом Горданом Грлич Радманом.

Я поінформував про наслідки нещодавнього російського удару по критичній інфраструктурі України, а також про надзвичайну ситуацію з електропостачанням, опаленням і водопостачанням. Росія свідомо використовує складні погодні умови у своєму терорі.

Ми обговорили найнагальніші потреби України, передусім необхідність стабілізації енергетичної та гуманітарної ситуації в країні. Подякував Гордану та Хорватії за постійну підтримку.

Також ми домовилися про найближчі дипломатичні контакти — як у двосторонньому форматі, зокрема на найвищому рівні, так і в багатосторонньому, включно з форматом «Україна — Південно-Східна Європа»."

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux